Hei alle sammen!

Det er på nytt søndag og på tide med en liten påminnelse om hva som skjer til uka 🙂
Det er fortsatt vinter i Trondheim, og det har idkom og arrkom tenkt å utnytte til det fulle ved å arrangere vinterdag i Granåsen fredag 12. februar 😀
Her er det muligheter for både ski, aking og leking, og det ryktes om både konkurranser med premier, bål og selvfølgelig afterski 😉
Dette er et arrangement du ikke vil gå glipp av! Granåsen fredag 12. februar der, altså! Mer info finner du ved å trykke her!

Hvis noen har lyst til å varme opp litt til vinterdagen, så skal det nevnes at verdenseliten i både hopp og kombinert kommer til Granåsen tirsdag 9. og onsdag 10. februar for å se an forholdene i bakken før Spanskrøret kommer 😉
Dette er altså verdenscupen det er snakk om og arrangeres ikke av Spanskrøret, men det kan jo være gøy å få med seg likevel!

Håper alle får en fin søndagskveld og en flott uke med nok kaffe, nok søvn og nok godkjente øvinger! 🙂

Flere innlegg

Pulsstep m/IdKom

GRATULERER MED KVINNEDAGEN ALLE FLOTTE KVINNER!!! Personlig har dette vært min beste kvinnedag noensinne (tror jeg), jeg så nemlig tre(!!)

Read More

Karaoke!!!

Første dag i ny måned og ny årstid! Det er vår, dagene blir lengre og semesteroppgavene skal leveres inn (hjelp)

Read More

Velkommen!

Registrering og innlogging er fremdeles under arbeid, og det er ikke mulig å benytte de enda! :)

Logg inn

Ny? Registrer deg her!

Fornavn *
Etternavn *
NTNU-Brukernavn *
NTNU-Epostadresse (@stud.ntnu.no) *

E-posten må ende med @stud.ntnu.no

Passord *
Bekreft passord *
Bevis at du er en realfagslektor, og ikke en robot. Hva er 2+2=? *