Spillkveld, badeklubb, TURLUR, kor, håndball, «Pimp-your-bra» og Snøhetta

God ny uke!

Mandag er det duket for bad i Korsvika kl. 17 med Spanskrørets nyopprettede badeklubb. Bli med i gruppa HER.

Samme kveld kjører LURDO! på med første spillkveld for semesteret på Work-work. Her er alle velkomne! Arrangement: HER.

Tirsdag er det kveldstur til Kristiansten festning med TURLUR kl 19:30. Møt opp ved Gamle Bybro, for mer info sjekk arrangementet HER.

onsdag har Spanskymisten håndballtrening i Nidelvhallen kl 20:30-21:30. Er du litt nysgjerrig? Ta turen.

torsdag har LURveleven korøving kl. 18. Alle er velkomne, og denne gangen begynner vi å øve på sanger som skal synges på immball. Les mer HER om du kunne tenkt deg å vite mer og/eller bli med.

Kl. 17 på torsdag er det også «Pimp-your-bra» med LURemus. Så ta med en BH du vil pimpe – så er uniformen din klar til immball og julebord. Arrangement HER.

Fredag reiser også en gruppe fra TURLUR på helgetur til Snøhetta!

OG Naborevyen har kick-off på Work-Work kl. 18. Sjekk ut arrangementet HER.


Ønsker alle en fin uke og til de det gjelder, en god tur <3

Minner også om komitéopptaket. Trykk HER for å søke, og trykk HER for å lese litt om de ulike komitéene. Et verv er både lærerikt og svært sosialt, så anbefaler alle å sjekke det ut 😀

Flere innlegg

God påske!

Heiiii og hopp! God påske til alle dere, håper dere har en fantastisk påskeferie der dere er! Samle krefter til

Read More

Velkommen!

Registrering og innlogging er fremdeles under arbeid, og det er ikke mulig å benytte de enda! :)

Logg inn

Ny? Registrer deg her!

Fornavn *
Etternavn *
NTNU-Brukernavn *
NTNU-Epostadresse (@stud.ntnu.no) *

E-posten må ende med @stud.ntnu.no

Passord *
Bekreft passord *
Bevis at du er en realfagslektor, og ikke en robot. Hva er 2+2=? *